Wyślij wiadomość
Dom

SHERYTECH CO., LIMITED profil firmy

profil firmy

Sherytech Co., Limitedjest producentem długopisów CBD, baterii, waporyzatorów do wosku / suchych ziół i innych powiązanych produktów z dobrze wyposażonym zapleczem testowym i silną siłą techniczną.


Dzięki bogatemu doświadczeniu 9 lat w tej branży wiemy bardzo dużo o wymaganiach klientów, co jest dążeniem naszego zespołu badawczo-rozwojowego.
Jakość zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Słowo „jakość” jest najczęściej podkreślane w naszej codziennej pracy.


Badamy i sprawdzamy kwalifikacje wszystkich naszych dostawców materiałów przed współpracą z nimi. I mamy ścisły system kontroli jakości materiałów przychodzących, aby upewnić się, że wszystkie akceptowane materiały są zgodne ze standardami. Na przykład wszystkie nasze ogniwa baterii to marka HGB lub PE, która są dwiema najlepszymi w branży. Wszyscy klienci mogą zdemontować nasze baterie, aby to sprawdzić.


A nasza kontrola jakości jest wszędzie podczas produkcji i gotowych produktów. Wszystkie prace muszą być zgodne z zasadami produkcji.
Ponieważ jesteśmy fabryką, nasze ceny są lepsze niż firmy handlowe. I w naszej wierze zawsze musimy być za naszymi klientami. Tylko wtedy, gdy nasi klienci się rozwiną, możemy się rozwijać. Jesteśmy na tej samej łodzi. Więc oferujemy najlepsze cena, która pomoże im uzyskać przewagę w konkurencji.


Chcemy, aby wszyscy nasi klienci byli w 100% zadowoleni z naszych usług i gwarancji. Jesteśmy za naszymi produktami. Często zwracamy lub wymieniamy wadliwe produkty.


Zapraszamy nowych i starych klientów ze wszystkich środowisk do kontaktu z nami w celu nawiązania przyszłych relacji biznesowych i wspólnego sukcesu!

 

Chiny SHERYTECH CO., LIMITED profil firmy 0

 

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

2013, SHERYTECH CO., LTD wszedł do branży vape.

 

2014, Rozpocznij działalność w zakresie vape z ważnym lokalnym klientem w USA, który staje się naszym głównym partnerem i dystrybutorem we wschodniej Ameryce.

 

2015-2016, Pracujemy razem, rozwijamy się razem, rozszerzamy naszą działalność z większą liczbą klientów z USA.

 

2017-2018, Po długim czasie przygotowań, nasza fabryka powstała i zaczęła produkować długopisy vape.W lipcu 2017r. zaczęliśmy chodzić na targi.

 

2019, Unicvape rodzi się jako marka Sherytech, jednocześnie kładziemy większy nacisk na zespół QC i R&D.Nasze bestsellery, takie jak długopisy Hitter, Skey, Hybrid, Mini Herb, zostały zaprojektowane i wyprodukowane w tym roku.W grudniu uczestniczymy również w targach.

 

W latach 2020-2021 rozszerzyliśmy naszą fabrykę o 2500 metrów kwadratowych, dodając 2 kolejne linie produkcyjne.W tym roku zaprojektowano i wyprodukowano więcej nowych produktów, takich jak Dabble Smart-Rig, Dock Dry Herb Vaporizer, Thumb Disposable.

 

W przyszłości.postawimy jakość na pierwszym miejscu jak na wyjeździe.Dołożymy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni z naszych usług i gwarancji.

 

Zapraszamy również nowych i starych klientów ze wszystkich środowisk do kontaktu z nami w celu nawiązania przyszłych relacji biznesowych i wspólnego sukcesu!

Chiny SHERYTECH CO., LIMITED profil firmy 0

SHERYTECH CO., LIMITED
1
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

marki : Unicvape

Ilość pracowników : 100~200

Coroczne wyprzedaże : 10000000-15000000

Rok założenia : 2013

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny SHERYTECH CO., LIMITED Certyfikaty Chiny SHERYTECH CO., LIMITED Certyfikaty